برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

سلام!

خوش آمدید به سایت تبلیغاتی جواد , فروش و اجرای ورق های کامپوزیتهیوندا و پرمیوم باند

سفارش دهید
نمای کامپوزیت

کامپوزیت

PLG_LIKE_USER_RATING

امتیاز کاربران


ورق کامپوزیت NANOPVDF-HYUNDAI

ورق کامپوزیتALUMINIUM COMPOSITE PANEL

یکی از عمده مشکلات در نمای ساختمان ، آلودگی نمای ساختمان به گرد و غبار و همچنین آثار بجامانده از آب پس از باران در طی زمان میباشد که جهت پاکسازی آن به عملیات ویژه ای همچون بستن داربست و یا استفاده از گروه های ویژه در این زمینه نیازمند است . سیستم NANO PVDF تا حد بسیار زیادی این مشکل را مرتفع نموده است . سیستم NANO PVDF دارای خاصیت خود شویی ( SELF-CLENING ) و ضد لک ( STAIN RESISTANTE ) میباشد که سبب میگردد که ساختمان در طی زمان با مشکل آلودگی ناشی از گرد و غبار بجا مانده از بارانهای فصلی مواجه نشود.

 

 

 

ورق کامپوزیت HYUNDAI با پوشش رنگ PVDF


نمای کامپوزیت
ALUMINIUM COMPOSITE PANEL

 ورق کامپوزیت PVDF به سبب عواملی همچون مقاومت و پایداری بالا ، با صرفه اقتصادی و ثبات رنگ بالا ، این ورق را به پر مصرف ترین ورق مصرفی در بازار تبدیل نموده است . پوشش رنگ PVDF )FLUORIDE POLYVINYLIDENE ) در مقایسه با پوشش رنگ (Polyester ) دارای ماندگاری بالاتر ، مقاومت و ثبات رنگ بیشتر در برابر تابش ، حرارت و رطوبت میباشد . و قابل ذکر است که ورق های کامپوزیت هیوندای با پوشش PVDF به سبب تخلل کمتر ذرات پوشش رنگ دارای جذب آلودگی کمتر نسبت به ورق های مشابه در بازار می باشد .

  • مشخصات فنی : وزن سبک ، مقاومت بالا و ثبات رنگ رطوبت ، تابش و حرارت ، عایق حرارت و صدا
  • کاربرد : مجاز برای استفاده در نمای ساختمان و فضاهای داخلی
  • ابعاد ورق کامپوزیت : 1250*3200*40

 

 

طرح چوب WOOD DESIGN

طرح کامپوزیتWOOD TEXTURE

 

 

گسترش مصرف ورق کامپوزیت در عرصه جهانی و تقاضای تنوع بیشتر در بازار مصرف از یک سو و تمایل معماران و آرشیتکت ها به استفاده از بافت طبیعی چوب در طراحی نماهای داخلی و خارجی از سوئی دیگر ، سبب گردید که پوشش ورق کامپوزیت با طرح چوب نیز به این عرصه وارد شوند . در طرحها و رنگهای متنوع این محصول این امکان را به شما میدهد که سطحی به زیبایی چوب و به مقاومت و یکپارچگی ورق کامپوزیت را داشته باشد و از دیگر محاسن آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

سبکی وزن ، سهولت اجرا ، تنوع رنگی فوق العاده ، دوام بالا ، قیمت مناسب ، در مقایسه با چوب طبیعی ، عدم نیاز به مراقبت و رنگ آمیزی

 

ورق کامپوزیت HYUNDAI - با پوششی خش دار ( BRUSH )


نمای کامپوزیتALUMINIUM COMPOSITE PANEL

BRUSH

 

در این نوع ورق کامپوزیت ، لایه بیرونی از ورق آلومینیومی خش دار رنگی مقاوم در برابر خوردگی و سایش پوشش می شود .

 

طرح مدرن و مقاومت در برابر سایش ، این ورق را جهت پوشش فضاهای داخلی به یکی از پر مصرف ترین پوشش جهت فضاهای داخلی تبدیل نموده است .

 

 

 

ورق کامپوزیت HYUNDAI آینه ای و براق

WOOD TEXTURE

ALUMINIUM COMPOSITE PANEL

Mirror & High Glossy

نمای آینه ای پوشش دیگری از ورق کامپوزیت میباشد . تنوع رنگی ، جلای فوق العاده و جلوه ی ویژه در این نوع پوشش ، طرح ها و اندیشه های معماران را به منصه ی ظهور رسانده است . ورق های کامپوزیت آینه ای و براق دارای براقیت و درخشندگی بسیار بیشتری نسبت به ورق های دیگر میباشند که این درخشندگی جلوه ی خاصی به این محصول بخشیده است .

ورق کامپوزیت آینه ای و براق را می توان در دکوراسیون داخلی و پوشش فضا های خارجی استفاده نمود .

 

نحوه سفارش انواع نما و تابلو

مشاوره و انتخاب نوع محصول

در ابتدا لازم است یک مشاوره فنی در مورد انتخاب نوع تابلو و همچنین تعرفه های انواع تابلو ها و متریال ها موجود داشته باشید ، بدین منظور با شماره همراه 1929 648 0912  تماس بگیرید

طراحی حرفه ای سه بعدی قبل از پروژه

بعد از مقایسه و انتخاب نوع تابلو یا نما اگر تمایل داشته باشید نمای پروژه ی خود را بصورت سه بعدی ببینید میتوانید سفارش طراحی طبق خواسته خودتان را بدهید که در صورت سفارش کار طراحی رایگان انجام میشود

قرارداد

بعد از برآورد هزینه ها پیش فاکتور صادر میگردد . که در صورت توافق یک قرار داد دوطرفه فی مابین پیمانکار و کارفرما نوشته میشود .

 

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان