برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

وبلاگ تابلوساز جواد

فعالیت غیرقانونی تابلوسازان سیار در تهران

PLG_LIKE_USER_RATING

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 رییس اتحادیه تابلوساز تهران از عدم هماهنگی اداره اماکن با اتحادیه ، وجود نصاب‌ها و تابلوسازان سیار بدون جواز کسب و همچنین عدم پایبندی سازمان زیباسازی شهرداری تهران به توافقات خود به عنوان بزرگترین معضل صنف تابلوساز یاد کرد.

مهران اشرفی اظهار کرد: سازمان‌ها و ارگان‌ها بدون اطلاع از وضعیت قانونی فعالیت تابلوسازان با آنان قرارداد امضاء میکنند. این در حالی است که قرار بر این بود که سازمان زیباسازی شهرداری تهران فقط به افرادی که دارای جواز کسب تابلوسازی هستند اجازه نصب تابلو دهد.

وی با اشاره به این‌که با همکاری انجمن طراحی و گرافیک کلاس‌های علمی برگزار شده است افزود:‌ این اتحادیه کمتر از 300 عضو دارای پروانه کسب دارد که برخی از ضوابط مانند مشکلات واحدها با شهرداری اجازه صدور بیشتر مجوز را سلب کرده است. اشرفی با اشاره به نرخ‌گذاری 52 فعالیت خدماتی دراین اتحادیه افزود: البته ما برای جلوگیری از تبلیغات سوء تابلوسازان بدون مجوز این نرخ‌ها را فقط در اختیار اعضای رسمی قرار داده‌ایم. رییس اتحادیه تابلوساز تهران یادآور شد: رسته‌های جدید و نوین تابلوسازی مانند تابلو LED روان، تابلو LED ثابت، کامپوزیت، فلکس، چاپ و بنر و کامپوزیت از سوی مجمع امور صنفی در اتحادیه تابلوساز تهران به رسمیت شناخته شده‌اند اما تا به امروز سازمان صنعت، معدن و تجارت بعد از گذشت دو سال این رسته‌ها را تایید نکرده است.

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان