برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

وبلاگ تابلوساز جواد

طراحی تابلو های تبلیغاتی

PLG_LIKE_USER_RATING

امتیاز کاربران

توجه بیشتر به طراحی تابلو های تبلیغاتی

امروزه با ورود تکنولوژی و دستگاههای پیشرفته و رشد صنعت تبلیغات ، کیفیت تابلوها بیشتر شده و اما متاسفانه با خروج افراد با تجربه از این صنف طراحی و زیبایی تابلو های داخل شهرها خیلی پایین آمده است « بیایید ارزش کار گذشتگان را که هنرمندان بزرگی بوده اند پایین نیاوریم » . بحث های زیادی در مورد ضعف طراحی و مخصوصاً حروف چینی در بین همکاران محترم پیش آمده که لازم دانستیم در این این مقاله پیشنهادات و راهکارهایی در این خصوص ارائه دهیم .

پیشنهاد همکاری

PLG_LIKE_USER_RATING

امتیاز کاربران

قابل توجه فروشندگان لوازم تابلوسازی

بدین وسیله از طریق این وبسایت اعلام آمادگی میکنیم با فروشندگان و وارد کنندگان ملزومات تابلوسازی شامل انواع لوازم نورپردازی و مترالهای مختلف تبلیغات محیطی و داخلی که در صنف تابلوسازی مورد اسقاده قرار میگیرد همکاری کنیم .

حکایت ارزانفروشی

PLG_LIKE_USER_RATING

امتیاز کاربران

ارزان‌فروشی هم قانون دارد!

همینجوری که نمی‌شود. به قول قدیمی‌ ترها، شهر «صاحاب» دارد. برای همین هم حتی اگر بخواهید آتش به مالتان بزنید می باید قانونی رفتار کنید. بله! ارزان فروختن هم قاعده دارد. قاعده و قانون فعلی مربوط به حراجی ها و تخفیفات در ماده هشتادو چهار قانون نظام صنفی و آیین‌نامه اجرایی آن آمده است.

طبق این قوانین اولا «حراج‌های فردی یا جمعی فصلی یا غیرفصلی واحد‌ها یا افراد صنفی‌طبق آیین‌نامه‌ای خواهد بود» و «برگزاری حراج بدون رعایت ضوابط مندرج در آن آیین‌نامه، واحد ‌صنفی را مشمول مجازات مندرج در ماده (۶۸) این قانون یعنی جریمه نقدی خواهد کرد.»

فروش چلنیوم با قیمت پایین

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان