برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

آموزش نرم افزار Ecut 2

آموزش اندازه گیری محیط حروف در کورلآموزش اندازه گیری محیط حروف در کورل

  در قسمت قبلی با نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار آشنا شدیم . اکنون نوبت به اجرای نرم افزار رسیده برای این کار برنامه CorelDRAW را اجرا کنید . لازم بذکر است که در مقاله ما آموزش را با نرم افزار CorelDRAW x5  نمایش داده ایم و چنانچه ورژن کورل شما پایین تر یا بالاتر است تفاوتی در عملکرد این نرم افزار ندارد و تنها در زمان نصب نرم افزار لازم است که ورژن نرم افزار eCut شما با کورل یکی باشد .
 

بعد از اجرای کورل صفحه ای را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید . در مرحله بعد فرض کنید میخواهیم تابلویی به طول 6 متر و با عرض 1/5 متر ایجاد کنیم . برای اینکار در قسمت Page Dimensions طول و عرض را ایجاد کنید خواهید دید که صفحه پیش فرض تغییر و با ابعادی که داده اید نمایش داده خواهد شد . حالا میتوانید متن تابلو را در این کادر مشخص  شده وارد کنید و اندازه های را با توجه سلیقه خود مشخص کنید . در تصویر زیر ما برای مثال ما متن تابلو بانک کشاورزی را در اینجا درست میکنیم . در تصویر زیر میتوانید طزح تکمیل شده بانک کشاورزی را ملاحضه فرمایید .

آموزش ایکات

در این طرح همانطور که مشهود است لوگوی بانک کشاورزی در قسمت سمت چپ و عنوان تابلو در قسمت راست و عنوان لاتین بانک کشاورزی در قسمت زیر تابلو و دو باکس در طرفین عنوان لاتین میباشد . همانطور که در قسمتهای قبلی سایت توضیح داده ایم قیمت حروف برجسته بستگی به قطر حروف دارد ، در جدول زیر میتوانید قطر حروف تابلوی مذکور را مشاهده کنید

تابلو اندازه نوع اندازه
اندازه قطر عنوان فارسی تابلو 
15 سانتیمتر  بزرگ
اندازه قطر عنوان لاتین تابلو 
4/5 سانتیمتر 
معمولی
 اندازه باکس ( لوگوی بانک کشاورزی ) 
99*85 سانتیمتر                  
 1 متر مربع

   بعد از مشخص کردن قطر و اندازه حروف نوبت به اندازه گیری محیط حروف میرسد . برای اینکار با انتخاب حروف و وارد کردن کلید میانبر نرم افزار  eCut را فراخوانی کنید . 

E cut

 

 در قسمت قبل حرف E را جهت فراخوانی نرم افزار معرفی کردیم با وارد کردن این حرف نرم افزار طبق تصویر بالا نشان داده شده ظاهر میشود . حالا عنوان فارسی تابلو ( بانک کشاورزی ) را انتخاب کنید و کلید Perimeter را از منوی نرم افزار eCut انتخاب کنید همانطور که در تصویر ملاحضه میکنید در قسمت  Curve length اندازه محیط حروف را 18 متر و 90 سانتیمتر میباشد .

آموزش اندازه گیری محیط حروف در کورل

آموزش اندازه گیری محیط حروف در کورلبرای دریافت متراژ عنوان لاتین و دو باکس مستطیل در طرفین را طبق همین مراحل اگر انجام دهیم خواهیم دید که 20 متر و 25 سانتیمتر میباشد . 

اندازه گیری باکس بدلیل اینکه بیشتر از اندازه معمول مصرف جنس دارد بصورت محیط اندازه گیری نمیشود و بعد از محاسبات و کارشناسی هزینه آن از طرف کارفرما اعلام میشود . 

 

 

آموزش Ecut قسمت اول

 

نظرات   

 
0 #5 محمود بافکر 1397-02-19 19:25
گزینه OK وجود نداره
 
 
+1 #4 محمود بافکر 1397-02-19 19:24
سلام توی چیدمان تمام ره و درست میرم ولی بغل اaplayگزینه on وجود نداره چیکار کنم
 
 
0 #3 Super User 1396-03-25 08:17
نقل قول کردن بهمن:
سلام. مرسی بابت زحماتتون.
من لایسنس ایکات 6 رو نمیتونم پیدا کنم میتونید کمکم کنید؟
ممنون میشم
Bahmanfth@yahoo.com

سلام
اطلاعات کامل را میتونید از سایت /www.eng . e-cut . ru دریافت کنید
 
 
0 #2 بهمن 1396-03-24 15:34
سلام. مرسی بابت زحماتتون.
من لایسنس ایکات 6 رو نمیتونم پیدا کنم میتونید کمکم کنید؟
ممنون میشم
Bahmanfth@yahoo.com
 
 
+2 #1 majid 1395-05-27 06:18
سلام
ببخشید من برای چیدن حروف آیکون اولی از سمت چی رومیزنم وطول عرض میدم apply میزنم بعد okفعال نیست چجوری میتونم چیدمان رو بیارم صفحه اصلی کورل
 
بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان