برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 09125580966 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس : 09125580966
ایمیل : 

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

درباره ما

به وبسایت تبلیغات محیطی جواد خوش آمدید امیدواریم بتوانیم مشاور و مجری خوبی برای تبلیغات شما باشیم  


 

تابلوساز جواد

 

تبلیغات محیطی ( به انگلیسی : Outdoor Advertising ) به هر نوع تبلیغ خارج از نقطه نهایی خرید مشتری POP اطلاق میگردد . دیوار نوشته ها ، بیلبورد ، تبلیغات خطوط مترو ، ایستگاههای اتوبوس ، پل های عابر و مکان های عمومی مانند هتل ها ، پارک ها ، شهر ها و .... مکانهای خوبی برای تبلیغات محیطی هستند .

 

تبلیغات محیطی یک شیوه مناسب برای به خاطر آوردن نام محصول قبل از ورود مشتری به مراکز خرید و در واقع آخرین شانس تولید کنندگان جهت معرفی محصولشان است . در واقع یکی از ماندگارترین و تاثیر گذرترین نوع تبلیغات می باشد ، این نوع تبلیغات به واسطه ماندگاری طولانی نسبت به نشریات ، رادیو ، تلوزیون و .... و همچنین قرار گرفتن در محلهایی که توجه افراد را روزانه به خود جلب می کند به مهمترین رسانه ها در عرصه تبلیغات مبدل شده و چنانچه محل قرار گیری این نوع تبلیغات با دقت و کارشناسی ویژه انتخاب شود دو چندان خواهد شد .

تبلیغات محیطی یک شیوه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی است که برای بالا بردن توجه مخاطبان در محیط های باز و پر رفت و آمد عمومی استفاده میشود . در برنامه های حائز اهمیت در جوامع امروزی از تبلیغات محیطی به عنوان ابزاری برای توجه دادن سریع مردم به یک موضوع خاص استفاده میشود . 

تابلو سازجواد 

 فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده است و متشکل از افرادی متخصص در امور تبلیغات محیطی میباشد که کیفیت ، سرعت و دقت را سرلوحه کار خود کرده است . با توجه به رشد تکنولوژی و گسترش شبکه اینترنت در سطح کشور  مردم اغلب نیازهای خود را از طرق اینترنت برآورده میکنند ، تبلیغات نیز یکی از نیاز های مهم بازار و اقتصاد کشور میباشد فلذا میتوانید از این طریق ضمن آشنایی و مقایسه انواع تابلو ها در سایت براحتی و با سلیقه خو تابلوی مورد نظرتان را انتخاب کنید .

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان