برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

انواع تابلو چلنیوم

انواع تابلو چلنیوم

هاشیه متن

       از همان ابتدا که تابلو چلنیوم  وارد بازار شد ، با استقبال بی‌نظیر افراد روبرو شد. مطمئاً این مدل تابلو ها را در سطح شهر دیده اید تابلو چلنیوم همان تابلوهایی هستند که حروفشان به صورت برجسته ساخته و حروف و کلمات بطور مجزا مانند لامپ قابلیت روشنایی دارند . این مدل تابلو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر عوامل جوی ، محیطی ( گرما ، سرما ، باد و باران ) مقاوم هستند و در صورت استفاده صحیح و رعایت نکاتی که بعد از نصب داده می شود عمر طولانی خواهد داشت . در واقع  تابلو چلنیوم نمونه‌ای بارز از یک تابلوسازی با متد جدید می‌باشد که با طراحی و ساخت اصولی، متفاوت و جذابش توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند .  

 

 

 

 هاشیه متن

توضیحات  مختصرمدل های مختلف چلنیوم

 هاشیه متن

چلنیوم ساده

       ساده ترن نوع حروف برجسته چلنیوم قدیمترین نوع آن هست که با لبه ساده نقره ای ساخته میشود این نوع حروف مختص ساده پسندان و بسیار شیک میباشد تقریباً چلنیوم تابلوی اکثریت مشتریان شرکتی و ادارات خصوصی و دولتی بصورت ساده ساخته میشود و فقط رنگبندی سازمانی و نوع طراحی تابلو است که از همدیگر جدا می سازد . چلنیوم ساده در رنگهای مختلفی تولید می شود که با توجه به نیاز مشتریان می توان ترکیب زیباتری را اجرا نمود . 

                 * چلنیوم نقره ای
  * چلنیوم طلایی
  * چلنیوم مشکی

 

 

 

 هاشیه متن

چلنیوم دوبل پلکسی

      بعد از اجرای تابلو های بیشمار چلنیوم ساده که در اویل ورود چلنیوم به بازار انجام می شد برای زیباتر کردن این نوع تابلو طرح پلکسی دوبل رواج پیدا کرد بصورتی که جذابیت چلنیوم را دو چندان شد . ایده های و طرهای جذابی با این روش میتوان اجرا کرد . در این نوع تابلو همان چلنیوم ساده ساخته میشود باضافه یک لایه پلکسی اضافی با رنگ متفاوت که حروف ساده شده در حالت خاموشی هم دو رنگ مشاهده میشود . چلنیوم دوبل پلکسی با استفاده از فونتهای جذاب گرافیکی نوع جدید و به روزی میباشد که با ترکیب رنگ گرافیک زیبایی را میتوان در تابلو های تبلیغاتی ایجاد کرد.

              * چلنیوم طرح دوبل پلکسی

 

 

 

هاشیه متن

چلنیوم لبه پانچ

      نوع دیگری از چلنیوم که به صورت طرح در لبه چلنیوم کار شده میباشد . این نوع تابلو در اصل میتواند مصرف افردی باشد که نیاز بیشتری به نور و جلوه در تابلو دارند به عبارت دیگر دید خوب و جذابیت مخصوصاً در برخی موارد خیلی مهم می باشد که این نوع چلنیوم به خوبی این نیاز را برطرف میسازد . لبه چلنیوم در طرح های مختلف مثل چلنیوم پانچ ، چلنیوم ساید ، چلنیوم سوپر ساید ، چلنیوم پانچ طرح گل ، طرح ترافیک ، طرح آجری و ... در رنگهای نقره ای و طلایی تولید میشود . 

                  * چلنیوم لبه پانچ
  * چلنیوم لبه ساید
  * چلنیوم لبه سوپر ساید
  * چلنیوم لبه پانچ طرح دار

 

 

 هاشیه متن

چلنیوم پانچی ( پلکسی پانچی )

      چلنیوم پانچی با نامهای مختلفی در بازار مورد استفاده قرار می گیرد . بدلیل اینکه پلکسی پانچ شده می باشد تولید کننده ها این نوع تابلو را چلنیوم پانچی می شناشند و چون افرا  مصرف کننده اطلاعات کافی در این مورد ندارند با نامهای ستاره ای ، الماسی و ... جویا می شوند . نور لامپ های smd که داخل حروف کار شده از قسمتهای پانچ شده منعکس شده و مخاطب را به سمت خود جلب میکند همینطور وقتی در حال حرکت تابلو را مشاهده کنیم به نظر میرسد که نور های منعکس شده نیز در حال حرکت می باشند و این موجب می شود حروف چلنیوم جلوه فوق العاده زیباتری از خود به نمایش بگذارد.  

                  * چلنیوم الماسی
  * چلنیوم پانچی
  * چلنیوم ستاره ای

 

 

 هاشیه متن

چلنیوم کریستال

      یکی از زیبا ترین و خاص ترین نوع حروف چلنیوم نوع کریستال می باشد که جدیداً  رواج پیدا کرده . نحوه ساخت این نوع حروف تفاوت خاصی با مدلهای دیگر ندارد و فقط مواد کریستال به چلنیوم ساده اضافه میگردد . کریستالها نور داخل حروف را منعکس کرده و جلوه ی جذاب تری به نمایش میکذارند . چلنیوم کریستال در ترکیب های مختلفی تولید می شود که با توجه نظر افراد میتوان در رنگ کریستال و نوع ساختار حروف چلنیوم یک طرح بسیار زیبا و تکی را تولید کرد .

              * چلنیوم طرح کریستال

 

 

نحوه سفارش انواع نما و تابلو

مشاوره و انتخاب نوع محصول

در ابتدا لازم است یک مشاوره فنی در مورد انتخاب نوع تابلو و همچنین تعرفه های انواع تابلو ها و متریال ها موجود داشته باشید ، بدین منظور با شماره همراه 1929 648 0912  تماس بگیرید

طراحی حرفه ای سه بعدی قبل از پروژه

بعد از مقایسه و انتخاب نوع تابلو یا نما اگر تمایل داشته باشید نمای پروژه ی خود را بصورت سه بعدی ببینید میتوانید سفارش طراحی طبق خواسته خودتان را بدهید که در صورت سفارش کار طراحی رایگان انجام میشود

قرارداد

بعد از برآورد هزینه ها پیش فاکتور صادر میگردد . که در صورت توافق یک قرار داد دوطرفه فی مابین پیمانکار و کارفرما نوشته میشود .

 

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان