برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

نئون چیست

با توجه به تغییرات سیستم کارگاهی از پذیرش سفارش نئون شیشه ای تا اطلاع ثانویه معذوریم

ساخت نئون ، فروش لامپ نئون ، نئون چیست ، قیمت لامپ نئون ، عنصر نئون

نئون

فروش لامپ نئونلامپ نئون یک نوع لامپ تخلیه در گاز است. گاز نئون این لامپ‌ها پس از یونیزه‌شدن بر اثر جریان الکتریکی، نوری به رنگ قرمز روشن یا، در صورت استفاده از ترکیبات جیوه، آبی روشن تولید می‌کنند. استفاده از این لامپ‌ها برای تابلوهای بیرونی و نشانگرها رایج است.

 

لامپ‌های نئون را معمولاً به شکل تیوب‌هایی که قرار است در تابلوها یا علائم استفاده شوند می‌سازند. داخل تیوب‌ها از گاز نئون کم‌فشار (یا ترکیبی از گازها برای تولید رنگ‌های دیگر) پر می‌شود. با توجه به کاتد سرد این لامپ‌ها، برای یونیزه‌کردن و روشن نگاه داشتن لامپ نیاز به ولتاژ بالا (بیشینهٔ ۵۰۰۰ ولت نسبت به زمین) می‌باشد و به علت همین ولتاژ بالا نصب آن‌ها نیاز به تخصص و دقت کافی برای جلوگیری از آتش‌سوزی و شوک الکتریکی دارد و تدابیر خاصی برای آن در نظر گرفته می‌شود.

جریان الکتریکی مصرفی لامپ نئون پایین و معمولاً بین ۰٫۱ تا ۱۰ میلیآمپر است. پس از روشن‌شدن لامپ مقاومت گاز آن به شدت تغییر می‌کند که از این خاصیت می‌توان در مدارهای منطقی و کلیدزنی استفاده کرد.

منبع : ویکیپدیا

 

تابلو نئون

تابلو نئون نوعی تابلوی الکتریکی است که با استفاده از لامپ‌های تخلیه در گاز که به شکل لوله‌های باریک هستند ساخته می‌شود و در ویترین مغازه‌ها کاربرد دارد. طرز کار این لامپ به این صورت است که پس از اعمال ولتاژ بالا به گاز داخل لامپ، این گاز یونیزه می‌شود و بسته به گاز به کار رفته در داخل لامپ از خود نور ساطع می‌کند. گاز بکار رفته در اکثر علائم تبلیغاتی گاز نئون است و لامپ‌های لوله‌ای آن‌ها به لامپ نئون مشهور است، با این وجود در آن‌ها از گازهای دیگری نیز استفاده می‌شود.

ساختمان

لوله‌های شیشه‌ای را با استفاده از حرارت شکل می‌دهند و حروف و شکل‌های مورد نظر را که لامپ قرار است نمایش دهد می‌سازند. الکترودهای لامپ به انتهای این لوله‌ها متصل می‌شود و آن‌ها را از گاز دلخواه پر می‌کنند.

برای تأمین ولتاژ بالای مورد نیاز لامپ از ترانسفورماتور استفاده می‌شود. جریان مصرفی این لامپ‌ها پایین است اما ولتاژ بالایی دارند و از این نظر باید به عایق‌بندی در آن‌ها توجه شود. به همین سبب سیم‌های طرف ولتاژ بالای ترانس این لامپ را از درون مقره‌های چینی—که ضریب عایقی بالایی دارند—عبور می‌دهند.

رنگ‌ها

رنگ لامپ بستگی به گاز به کار رفته در داخل آن دارد، گاز هیدروژن رنگ صورتی، آرگون رنگ سبز یا آبی و نئون رنگ قرمز تولید می‌کند.

کاربرد

از مهمترین کاربردهای تابلو نئون می توان در صنعت تابلو سازی اشاره کرد.

قیمت لامپ نئوننئون چیستساخت نئون

منبع : ویکی پدیا

ساخت نئون ، فروش لامپ نئون ، نئون چیست ، قیمت لامپ نئون ، عنصر نئون       

نظرات   

 
0 #1 امین شهبازی 1398-02-02 16:22
البته این طرح اولیه که گذاشتید مال مغازه ی ماست عکسشم خودم گرفتم
 

نحوه سفارش انواع نما و تابلو

مشاوره و انتخاب نوع محصول

در ابتدا لازم است یک مشاوره فنی در مورد انتخاب نوع تابلو و همچنین تعرفه های انواع تابلو ها و متریال ها موجود داشته باشید ، بدین منظور با شماره همراه 1929 648 0912  تماس بگیرید

طراحی حرفه ای سه بعدی قبل از پروژه

بعد از مقایسه و انتخاب نوع تابلو یا نما اگر تمایل داشته باشید نمای پروژه ی خود را بصورت سه بعدی ببینید میتوانید سفارش طراحی طبق خواسته خودتان را بدهید که در صورت سفارش کار طراحی رایگان انجام میشود

قرارداد

بعد از برآورد هزینه ها پیش فاکتور صادر میگردد . که در صورت توافق یک قرار داد دوطرفه فی مابین پیمانکار و کارفرما نوشته میشود .

 

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان