برای استفاده ار فروشگاه

1در سایت عضو شید  
2نوع خرید خود را اانتخاب کنید  
3سفارش تمام شد و منتظر تماس باشید  

چلنیوم

برای سفارش سریع میتوانید با شماره تلفن 1929 648 0912 تماس حاصل فرمائید 

راه های ارتباطی سایت

ساعت کار پشتیبانی : 24 ساعته 
شماره تماس :  1929 648 0912

تلگرام : https://t.me/Javad_naghizadeh

انواع تابلو چلنیوم

انواع تابلو چلنیوم

هاشیه متن

       از همان ابتدا که تابلو چلنیوم  وارد بازار شد ، با استقبال بی‌نظیر افراد روبرو شد. مطمئاً این مدل تابلو ها را در سطح شهر دیده اید تابلو چلنیوم همان تابلوهایی هستند که حروفشان به صورت برجسته ساخته و حروف و کلمات بطور مجزا مانند لامپ قابلیت روشنایی دارند . این مدل تابلو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر عوامل جوی ، محیطی ( گرما ، سرما ، باد و باران ) مقاوم هستند و در صورت استفاده صحیح و رعایت نکاتی که بعد از نصب داده می شود عمر طولانی خواهد داشت . در واقع  تابلو چلنیوم نمونه‌ای بارز از یک تابلوسازی با متد جدید می‌باشد که با طراحی و ساخت اصولی، متفاوت و جذابش توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند .  

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

این روزها وقتی صحبت از تابلوهای سردرب مغازه یا شرکت ها می شود بحث تابلو چلنیوم نیز باز میشود در واقع چلنیوم اولویت انتخاب اکثریت مشتریان میباشد البته منظور این نیست که حروف هایی مثل حروف نئون پلاستیک و حروف برجسته ی استیل و … مصرفی ندارند .

حروف برجسته ی استیل

حروف برجسته ی استیل

فلز آهن را همه می شناسیم، استیل آلیاژی است که در اثر ترکیب چند ماده با فلز آهن به دست می آید و ساخت این آلیاژ ویژگی هایی را به فلز آهن می بخشد که آن را برای ساخت حروف استیل مناسب میکند .

نئون چیست

با توجه به تغییرات سیستم کارگاهی از پذیرش سفارش نئون شیشه ای تا اطلاع ثانویه معذوریم

ساخت نئون ، فروش لامپ نئون ، نئون چیست ، قیمت لامپ نئون ، عنصر نئون

نئون

فروش لامپ نئونلامپ نئون یک نوع لامپ تخلیه در گاز است. گاز نئون این لامپ‌ها پس از یونیزه‌شدن بر اثر جریان الکتریکی، نوری به رنگ قرمز روشن یا، در صورت استفاده از ترکیبات جیوه، آبی روشن تولید می‌کنند. استفاده از این لامپ‌ها برای تابلوهای بیرونی و نشانگرها رایج است.

لتر مکس

حروف برجسته لترمکسلتر مکس نوعی لبه از جنس فلز میباشد که لایه ای پلاستیکی محیط لبه را پوشانده است . لبه برگشت این متریال نسبت به چلنیوم بیشتر بوده و بعد از ساخت حروف لترمکس ، حروف ها (bold ) تر دیده میشود

تابلو نئون ( نئون پلاستیک )

تابلو نئون پلاستیک یا تابلو نئون ؟ 

 

برخی از مشترین این تابلو را با نام تابلو نئون می شناسند ، اما در حقیقیت اسم این تابلو ها نئون پلاستیک میباشد در ادامه به برسی هر دو نوع می پردازیم :

  • تابلونئون با تابلوهای پلاستیکی حجم دار گفته میشود که در ابعاد مختلفی میتوان ساخت قابلیت این نوع تابلوهای در این است که میتوان بر روی پلاستیک طرح مورد نظر را بصورت تمام رنگی چاپ نمود . داخل باکس تابلو از لامپهای مهتابی استفاده میشود که در تاریکی شب نیز قابل رویت میباشند جنس رویه تابلو از نوع پلاستیک میباشد که بر روی آن چاپ میشود و فرم آن نیز از جنس ورق گالوانیزه استفاده میشود .

نحوه سفارش انواع نما و تابلو

مشاوره و انتخاب نوع محصول

در ابتدا لازم است یک مشاوره فنی در مورد انتخاب نوع تابلو و همچنین تعرفه های انواع تابلو ها و متریال ها موجود داشته باشید ، بدین منظور با شماره همراه 1929 648 0912  تماس بگیرید

طراحی حرفه ای سه بعدی قبل از پروژه

بعد از مقایسه و انتخاب نوع تابلو یا نما اگر تمایل داشته باشید نمای پروژه ی خود را بصورت سه بعدی ببینید میتوانید سفارش طراحی طبق خواسته خودتان را بدهید که در صورت سفارش کار طراحی رایگان انجام میشود

قرارداد

بعد از برآورد هزینه ها پیش فاکتور صادر میگردد . که در صورت توافق یک قرار داد دوطرفه فی مابین پیمانکار و کارفرما نوشته میشود .

 

بالا
جوملا فارسی پی سی جوملا اس ام اس بازار قالب جوملا فروشگاه ساز هاست ارزان